Neckermann CZ - cestovní kancelář

Cestovní kanceláře.cz
Dovolená se Zájezdy.cz - dovolená přes internet snadno a rychle
Kontakt: Zájezdy.cz, a.s., telefon: 565 656 610, e-mail: zajezdy@zajezdy.cz

Neckermann CZ - informace o cestovní kanceláři

Logo cestovní kanceláře: Neckermann CZ

Oficiální název: Thomas Cook s.r.o.

CK je pojištěna proti úpadku u pojišťovny: UNIQA pojišťovna, a.s.

» Certifikát pojištění CK proti úpadku

» Všeobecné smluvní a záruční podmínky 1. část

» Všeobecné smluvní a záruční podmínky 2. část

» Všeobecné smluvní a záruční podmínky 3. část

» Dovolená Neckermann CZ

CK Neckermann CZ

Neckermann Cestovní kancelář
Neckermann Cestovní kancelář je součástí koncernu Thomas Cook Group plc., který je druhým největším turistickým koncernem v Evropě. V roce 2012 zajistila celosvětově skupina Thomas Cook dovolenou pro více než 23 milionů klientů. Na českém trhu působí Thomas Cook pod obchodní značkou Neckermann Cestovní kancelář od roku 2007. Spolehnout se můžete na dlouholeté zkušenosti, profesionalitu a zázemí mezinárodní cestovní kanceláře, díky kterým prožijete klidnou dovolenou plnou zážitků a odpočinku. S Neckermann Cestovní kanceláří se můžete vydat letecky k moři nebo na prodloužený víkend do nejkrásnějších evropských metropolí, procestovat Evropu autem, zažít neopakovatelný rodinný výlet do zábavních parků nebo si zalyžovat v předních lyžařských střediscích. Cestovní kancelář Neckermann je pojištěna dle zákona 159/99 Sb. (pojištění záruky pro případ úpadku CK).

Důležitá informace:
Uvedené ceny všech zájezdů z nabídky CK Neckermann jsou konečné a zahrnují veškeré povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek apod.).

Specialita na rodinnou dovolenou u moře
V nabídce Neckermann Cestovní kanceláře naleznete letecké zájezdy do oblíbených destinací, jako jsou řecké ostrovy, Bulharsko, Mallorca nebo Turecko. Ať už se jedná o leteckou dopravu, transfer do hotelu nebo služby delegáta, vždy spolupracuje s důvěryhodnými partnery a využívá mezinárodního zázemí a zkušeností Thomas Cook Group. Velkou pozornost zaměřuje na kvalitu hotelových služeb a mimo jiné zveřejňuje i hodnocení klientů, kteří hotel již navštívili – Holiday Check, kde si můžete ověřit, jak byli spokojeni. Jako specialista na rodinnou dovolenou vybírá vhodné hotely (označené logem FAMILY), které vám usnadní cestování s vašimi dětmi a najdete v nich např. prostorné rodinné pokoje, dětská hřiště, bazény, postýlky, židličky, pláže s pozvolný vstupem do moře aj. Děti do dvou let cestují s Neckermann Cestovní kanceláří zcela zdarma, pro ostatní máme připraveny výhodné dětské ceny a akční nabídky. Získejte slevy za včasnou rezervaci, pobyt ve výhodných termínech a řadu dalších bonusů a výhod.
Pod značkou Happy Events naleznete klubové hotely s česky hovořícími animátory, kteří mají připravený pestrý program pro celou rodinu a po dobu letních prázdnin udělají z vaší dovolené jedinečný zážitek. Hrajte si, sportujte a poznávejte nové přátele. A pokud jste Vy a Vaše děti milovníci vodních hrátek a adrenalinu doporučuje hotely označené jako Aquamania. Zde na vás čekají skluzavky, tobogány, rozlehlé bazénové komplexy a další atrakce.

Hory a sníh
Neckermann cestovní kancelář je specialistou též na zimní dovolenou. Vydejte se do vyhlášených lyžařských středisek a rezervujte si ubytování přímo u sjezdovky pro vášnivé sportovce, wellness hotely pro maximální pohodlí a odpočinek, apartmány pro více osob vhodné pro partu kamarádů nebo romantické, útulné penziony. Využijte akční nabídky jakou např. skipas se slevou nebo zcela zdarma, pobyt dítěte zdarma, nápoje v ceně, atraktivní slevy za včasnou rezervaci, noc zdarma ve vybraných termínech a řadu dalších výhod. Dle přehledných informací pro lyžaře u popisku každého hotelu jednoduše zjistíte, zda vyhovuje vašim potřebám.

Autem Evropou
Příznivci dovolené vlastní dopravou mohou vybírat z opravdu široké nabídky hotelů, penzionů, kempů aj. typů ubytování v těch nejzajímavějších oblastech. Ať už vaše cesty míří k moři či do hor, vždy se můžete spolehnout na kvalitu za příznivé ceny. Poznejte krásy Itálie, Rakouska a Francie, užijte si koupání ve Španělsku, Řecku, Bulharsku nebo zavítejte třeba do Černé hory a Maďarska. Využijte slev za včasnou rezervaci, výhodných termínů, řady doplňkových služeb a flexibilní délky pobytu. Během vašich cest je vám vždy k dispozici operátor na SOS lince, který za vás vyřeší případné problémy.

Eurovíkendy – poznejte krásy evropských metropolí
Poleťte na skvělý výlet! Zažijte krásy evropských měst, vychutnejte si místní gastronomické speciality a poznejte vyhlášené památky i tajemná zákoutí s nezaměnitelnou atmosférou. Neckermann Cestovní kancelář dlouhodobě spolupracuje se zkušenými průvodci, kteří jsou zárukou bezproblémové dovolené a zdrojem poznání a inspirace. Samozřejmostí je ubytování v kvalitních hotelech, služby delegáta a nabídka řady fakultativních výletů.

Zábavní parky – ráj pro děti
Hledáte zajímavý tip na výlet pro celou rodinu, ze kterého budou vaše děti ještě dlouho nadšeny? Vydejte se s Neckermann Cestovní kanceláří do některého z evropských zábavních parků. Užijte si spoustu zábavy, legrace i adrenalinu na moderních atrakcích Legolandu, Europa-Parku aj. Vyzkoušejte, jak se bydlí v zážitkových hotelech v pirátském nebo rytířském stylu. Nebo navštivte Tropical Island a užijte si exotiku na dosah ruky.


NECKERMANN Nám. Republiky 1
CK OC Palladium 110 00 Praha 1

NECKERMANN Spálená 2121/22
CK OC Quadrio 110 00 Praha 1

NECKERMANN Plzeňská 8
CK OC Nový Smíchov 150 00 Praha 5

NECKERMANN Bezručova 10
CK Plzeň 301 00 Plzeň

NECKERMANN Pařížská 10
CK Ústí nad Labem 400 01 Ústí nad Labem

NECKERMANN Moravské náměstí 4
CK Brno 602 00 Brno

NECKERMANN Ostružnická 5, 2. Patro
CK Olomouc 779 00 Olomouc


 

INFOLINKA, KONTAKTY

Jsme tu pro Vás:
565 656 610
Provozní doba:
po−čt:8−20 hod.
pá:8−18 hod.
so:9−18 hod.
ne:13−21 hod.
E-mail:   zajezdy@zajezdy.cz
Kamila Brzobohatá Kamila Brzobohatá
S výběrem a nákupem zájezdu Vám ráda pomohu.

Partneři serveru: Chaty a chalupy | Dovolená léto | Recenze hotelů
Úvodní stránka » Cestovní kanceláře » Cestovní kancelář Neckermann CZ
www.zajezdy.cz - Váš pohodlný nákup dovolené
Kontakt: Zájezdy.cz, a.s., telefon: 565 656 610, e-mail: zajezdy@zajezdy.cz