Exim tours - cestovní kancelář

Cestovní kanceláře.cz
Dovolená se Zájezdy.cz - dovolená přes internet snadno a rychle
Kontakt: Zájezdy.cz, a.s., telefon: 565 656 610, e-mail: zajezdy@zajezdy.cz
Top nabídky
Egypt
Marsa Alam
Marina View Port Ghalib ***
Termín: 31.5.−3.6.
Doprava: letecky
Odlet: Brno
Strava: all inclusive
TOP NABÍDKA
  7 789,-
Řecko
Kréta
Club Calimera Sirens Beach ****+
Termín: 2.6.−9.6.
Doprava: letecky
Odlet: Pardubice
Strava: all inclusive
LAST MINUTE
  22 589,-

Exim tours - informace o cestovní kanceláři

Logo cestovní kanceláře: Exim tours

Oficiální název: DER Touristik CZ a.s.

CK je pojištěna proti úpadku u pojišťovny: Raiffeisenbank a.s.

» Certifikát pojištění CK proti úpadku

» Všeobecné smluvní a záruční podmínky 1. část

» Všeobecné smluvní a záruční podmínky 2. část

» Všeobecné smluvní a záruční podmínky 3. část

» Všeobecné smluvní a záruční podmínky 4. část

» Dovolená Exim tours

Cestovní kancelář Exim tours nabízí zájezdy do těchto zemí

CK Exim tours

Cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. zahájila činnost letní sezónou roku 1993. Od té doby prochází dynamickým vývojem. V současnosti je největším touroperátorem leteckých zájezdů na českém trhu. Realizační tým firmy dnes čítá takřka stopadesát zaměstnanců a přibližně stejný počet delegátů v destinacích, kam směřují její zájezdy. V prvním desetiletí činnosti se plně osvědčila strategie Eximtours orientovat se s maximálním úsilím na spokojenost zákazníka.
Kromě vlastních provozoven realizuje Eximtours podstatnou část prodeje prostřednictvím husté sítě cestovních agentur. Nedílnou součástí strategie společnosti je stálé rozšiřování nabídky leteckých zájezdů do oblíbených destinací české klientely.

Rozvojová strategie Eximtours se ukázala jako správná, v současné době cestuje s touto cestovní kanceláří více než 200tis. klientů ročně. Aktivní obchodní politiku Eximtours lze doložit postupným zakládáním dceřiných cestovních kanceláří v Polsku - EXIM TOURS Poland, na Slovensku - Kartago Tours Slovakia, v Maďarsku - Kartago Tours Hungary a v Rumunsku - Kartago Tours Romania, které na tamních trzích zaujímají významné postavení a jejichž společný obrat byl v roce 2001 poprvé vyšší než obrat mateřské cestovní kanceláře v Praze.

Nabídka leteckých pobytových i poznávacích zájezdů cestovní kanceláře EXIM TOURS je stále širší. Letní v současnosti zahrnuje: Egypt, Tunisko, Turecko, pevninské Řecko i řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Samos, Kos, Korfu, Lefkadu a Zakynthos, španělské pobřeží i ostrov Mallorca stejně jako stále populárnější Bulharsko. V zimním období se aktivity Eximtours soustřeďují kromě tradičních destinací v Egyptě, Tunisku také na zájezdy do tak vzdálených exotických míst jako jsou Brazílie, Isla Margarita, Kuba, Kapverdské ostrovy, Dominikánská republika, nebo nově Spojené Arabské Emiráty, kam směřují vlastní charterové lety Eximtours ve spolupráci s ČSA. Velmi rozsáhlý je i výběr míst, kam Eximtours zajišťuje zájezdy na zakázku pro skupiny i jednotlivce.

Od roku 2000 CK EXIM TOURS prostřednictvím incomingového oddělení zajišťuje také služby pro zahraniční turisty a partnery v České republice.

INFOLINKA, KONTAKTY

Jsme tu pro Vás:
565 656 610
Provozní doba:
po−pá:8−18 hod.
ne:12−18 hod.
E-mail:   zajezdy@zajezdy.cz

Partneři serveru: Chaty a chalupy | Dovolená léto | Recenze hotelů
Úvodní stránka » Cestovní kanceláře » Cestovní kancelář Exim tours
www.zajezdy.cz - Váš pohodlný nákup dovolené
Kontakt: Zájezdy.cz, a.s., telefon: 565 656 610, e-mail: zajezdy@zajezdy.cz